Број на текстови објавени денес: 39

Останато

 • Кардашијан изгуби 100.000 следачи на Инстаграм

  Ким Кардашијан изгубила 100.000 следачи на Инстаграм, откако изби контроверзија во врска со нејзини фотографии. Неделава на интернет се најдоа нефотошопирани фотографии од Кардашијан снимени...

 • Новак и Јелена Ѓоковиќ чекаат ќеркичка

  Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена го дознале полот на бебето што треба да се роди за неколку месеци – ќе имаат девојче....

 • „Индијана Џонс 5“ во 2020 година

  Премиерата на петтиот филм за легендарниот филмски лик Индијана Џонс е одложен за 10 јули 2020 година, три дена пред 78-миот роденден на Харисон Форд....

 • И Џејсон Деруло и Рошин Марфи на Егзит!

  Откако доаѓањето на Петроварадинската тврдина за овој јули го потврдија „Д Килерс“, Лијам Галагер, „Јиарс енд јиарс“, Раг’ен’Боун Мен, Џејк Баг, Хардвел и други, овогодишната...