Број на текстови објавени денес: 90
MAZDA-CX3-09.2018
MAZDA-CX3-09.2018-Mobile

84-годишен дедо со пиштол присилил баба на секс

пистол(5)

Германец на возраст од 84 години, е обвинет дека со пиштол присилил 77-годишна старица на секс, во градот Емден во северна Германија.

Во полициски претрес во неговиот дом во селото Крумхоерн биле пронајдени неколку парчиња оружје и муниција. Властите се сомневаат дека од ноември лани старецот извршил неколку напади врз жени.

Полицијата на осомничениот му ја одзела дозволата за поседување оружје.