Број на текстови објавени денес: 0
MAZDA-CX3-09.2018
MAZDA-CX3-09.2018-Mobile

Татко се избодел со нож 15 пати кога му кажале дека починало неговото бебе

timthumb-8

Деветнаесетгодишник од Србија се избодел со нож 15 пати во болница кога му кажале дека неговото бебе починало.

Таткото во установата дошол со медицинска екипа која го носела неговото деветмесечно бебе. Тоа починало на патот кон болницата.

Докторите се обиделе со реанимација, но не успеале да го спасат. Тогаш таткото се избодел со нож, по што веднаш му била пружена лекарска помош.

Извор: српски „Курир”