Број на текстови објавени денес: 0
MAZDA-CX3-09.2018
MAZDA-CX3-09.2018-Mobile

Лејди Гага позираше топлес, хејтер ѝ порача да ги покрие „обесените палачинки“

Пејачката Лејди Гага (32) се проба како глумица и доби само пофални зборови за улогата во филмот „Ѕвездата е родена“. Со оглед на тоа што повторно е во фокусот на јавноста, таа овој пат проговори отворено за нејзината борба со недостаткот на самодоверба.

Таа призна дека отсекогаш била несигурна во себе и прилично комплицирана заради изгледот. Сепак, за магазинот Elle, каде имаше интервју, се фотографираше топлес и му покажа на светот што може.

Со рацете ги прекри голите гради, а на себе носеше тесни панталони и капа на главата. Провокативната фотографија на Инстаграм собра повеќе од 1,1 милион лајкови, а на комплиментите им нема крај. Меѓутоа, меѓу коментарите има еден што „боде“ во очи:

„Те молам, покриј ги тие обесени палачинки!“, и порача еден од хејтерите.