Број на текстови објавени денес: 64
MAZDA-CX3-09.2018
MAZDA-CX3-09.2018-Mobile

(ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) ЈАНКО БАЧЕВ ГО ДОПРЕ ДНОТО ПРЕД ДОМОТ НА ПРАТЕНИКОТ ВАСИЛЕВСКИ

Јанко Бачев вечерва на протестите пред домот на пратеникот Сашо Василевски во Охрид ги премина сите граници на право на протест.Бачев упати навреди ,омаловажувања на високи тон кон пратеникот Сашо Василевски ,со кој чин изврши дело спротивно на Законот за јавен ред и мир.

И , ако од страна на Василевски беше повикан Бачев ипетровски во неговиот дом , од нивна страна беше одбиено.

Бачев ,го убедуваше најнапред Василевски дека на претседателските избори ќе победи претседател кој ќе ги помилува.ваквата реторика беше одбиена од Василевски.

Повеќе од приложеното ексклузивно видео на ohridsky.com voxpopuli, каде може да се уверите на недоличноста на Бачев и останатите пред домот на пратеникот Василевски, не монтирано, крпено сечено , лепено.

Во прилог Инсерти од протестите:

НАПОМЕНА: СИТЕ АВТОРСКИ ПРАВА ЗАДРЖАНИ.СОДРЖИНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРЕВЗЕМАТ ИСКЛУЧИВО СО АКТИВЕН ЛИНК.ОТСВЕМ ЗА ПЛУСИНФО,ПЕЧАТ.МК. 1ТВ.МК И ДОКАЗМ.МК