Број на текстови објавени денес: 0
image003
image003

Дали овие фотографии се доказ дека Амал Клуни е бремена? ФОТО

george_clooney_and_amal_clooney_-_berlin_berlinale_66_24977282895_cropped1

Холивудскиот актер Џорџ Клуни со сопругата Амал присуствуваше на премиерата на една серија во Лондон, а фотографиите од славната двојка за многумина биле доказ дека убавата адвокатка е бремена.

Да потсетиме, светските медиуми минатата недела пренесоа дека Амал е бремена и дека чека близнаци. Брачната двојка Клуни се уште не се огласила по овој повод.

Ова не е првпат да се шпекулира дека Џорџ и Амал ќе станат родители, но овојпат тука се и фотографиите кои одат во прилог на гласините.

Имено, на премиерата во Лондон сите очи биле вперени во Амал, која не себе носела шарен широк фустан, под кој наводно се надѕира трудничкиот стомак.