Број на текстови објавени денес: 83
LAKI HOTEL
LAKI HOTEL

Џастин Бибер му ја раскрвави устата на обожавател ВИДЕО

biberplusinfo
Канадскиот пејач Џастин Бибер, при посета на Барселона каде имал концерт, удрил свој обожавател и му ги раскрвавил усните.

На интернет се појави и снимка од инцидентот со Бибер, на која се гледа како пејачот низ прозор на автомобил удира момче во лице. Восхитениот дечко се обидел да го допре својот идол додека во автомобил поминувал покрај него, но пејачот грубо изреагирал.

На снимката се гледа и како момчето плука крв. Инцидентот, пренесуваат светските медиуми, вознемирил голeм број фанови на Џастин Бибер.