Број на текстови објавени денес: 0
LAKI HOTEL
LAKI HOTEL

Фотографијата која „заработи“ 2 милиони „лајкови“ ФОТО

1foto-kajli5

Кајли Џенер на Инстаграм објави фотографија на која позира речиси гола.

Предниот дел на телото е прекриен само со боја што е сосема доволно да ја заскокотка фантазијата на фановите.

Деветнаесетгодишната Кајли со оваа фотографија го најави проектот со фотографката Саша Самсон и за истата доби скоро 2 милиони „лајкови“.

Најмладиот член на кланот Кардашијан во последно време почна да објавува сè попровокативни селфи фотографии, а најави дека и во иднина нè очекуваат слични фотографии.