Број на текстови објавени денес: 3
LAKI HOTEL
LAKI HOTEL

Тунелот Катланово без струја

timthumb-php15

Тунелот Катланово во општина Петровец, денеска од 8.45 до 14.30 часот, ќе биде без електрична енергија, информираат од Автомото сојузот на Македонија.