Број на текстови објавени денес: 59
LAKI HOTEL
LAKI HOTEL

Три возила се судрија на Партизанска

%d0%bf%d0%b0%d1%80%d1%82%d0%b81

Сообраќајна несреќа синоќа се случи на булеварот Партизанска, се судрија две возила и такси.

Засега не е познато како дошло до судирот, а причинета е материјална штета.

Несреќата се случила кај поликлиниката Букурешт.

Фотките ги испрати читател на Прес 24.