Број на текстови објавени денес: 1
LAKI HOTEL
LAKI HOTEL

Стаменковски: Панчевски се закануваше дека ќе ни ја зголеми нормата и над 400 предмети

gs1-670x968

Горан Стаменовски, вработен во Основен суд Скопје 1, испрати соопштение до јавноста во кое ја кажува својата верзија за вчерашниот инцидент во судот. Тој вчера како што соопшти Основниот суд Скопје 1 вербално ја нападнал портпаролката на судот, а потоа и ја бутнал од столче, по што била повикана полиција.