Број на текстови објавени денес: 30
image003
image003

Скандал што го тресе најпознатото семејство: Сите зборуваат за неверството на принцот Хари

article-0-14c4486b000005dc-485_634x475

Принцот Хари бил во тајна врска со британскиот модел Сара Ен Маклин, додека веќе наголемо ја заведувал својата најнова девојка, американската актерка Меган Маркл.

Сара е поранешна девојка на британскиот манекен Дејвид Ганди, а принцот ја завел на истиот начин како и Меган. Двете ги „бомбардирал“ со пораки додека не се согласиле да се видат со него. Сара со принцот се видела само неколку пати, а додека се гледал со неа, Хари веќе влегол во врска со Американката Меган.

Ова озборување сега излезе во јавноста, а го откри извор близок на Сара Ен Маклин.

– Сара води уреден живот, не консумира алкохол и тоа е оној момент каде што тие двајца воопшто не се разбираат. Од друга страна, Хари не е тип кој се врзува, па нивната врска заврши и пред да почне. Во исто време Хари веќе беше со актерката – рекол пријател на манекенката Сара.