Број на текстови објавени денес: 0
MAZDABaner1
MAZDABaner1Mobile

Селена Гомез се врати на Инстаграм со емотивна порака

sselena
По три месеци паузирање од социјалните медиуми, Селена Гомез на Денот на благодарноста остави фотографија со емотивна порака на Инстаграм.
„Годинава имам многу работи за кои треба да бидам благодарна. Оваа година беше најтешка за мене, но и успешна од друга страна. Само сакав да ја одразам љубовта што ми ја дававте со години… Љубезноста секогаш победува. Ве сакам“, меѓу другото, напишала Гомез на Инстаграм.
По паузата заради рехабилитацијата, Селена за прв пат зачекори на црвен тепих на Американските музички награди на 20 ноември.