Број на текстови објавени денес: 0
MAZDA-CX3-09.2018
MAZDA-CX3-09.2018-Mobile

Прва фотографија на Хју Хефнер по гласините за тешката болест ФОТО

hughhefner-625-1142011-jlp

Хју Хефнер го прекина својот повеќемесечен „медиумско молк“ и објави фотографии од семејната вечера по повод „Денот на благодарноста“.

Ова е прва фотографија на сопственикот на „Плејбој“, по гласините за неговата тешка здравствена состојба

„Се надевам дека сите убаво си поминавте со своите семејства и пријатели“, напиша Купер Хефнер на фотографијата на која Хју ја носи неговата позната црвена наметка.

Со него на масата седат синот Купер и неговата свршеница Скарлет Брин. Жената која го држи за рака Хефнер, е семејна пријателка, пишуваат американските медиуми.