Број на текстови објавени денес: 0
DVE-LIRI-Baner6-970x90

По кавга со мајка ѝ, 14-годишно девојче исчезнало од дома

mvr(62)

Четиринаесетгодишна девојка од Кочани, во петокот утрото во 7 часот, по кавга со нејзината мајка заминала од дома и не се вратила.

Мајка ѝ, 31-годишната С.М, вчера го пријавила исчезнувањето во полициската станица во Кочани