Број на текстови објавени денес: 0
image003
image003

Колективна саботажа (ВИДЕО)

%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%bf-%d0%bf%d0%be%d0%b1%d0%b5%d0%b4%d0%b0

„Колективна Саботажа“ е насловот на последната саботажа на новинарот Среќко Поповски, емитувана на ТВ Алсат-М.

Саботажата вообичаено се емитува во рамки на  емисијата „360 степени“.