Број на текстови објавени денес: 5
LAKI HOTEL
LAKI HOTEL

Кејт Мидлтон во фустан со изрез до бутовите ФОТО

61291011

Кејт Мидлтон ги изненади многумина со изборот на фустан од лондонската марка „Селф портрет“ кој имал длабок изрез на пределот на бутовите. Истиот фустан неколку дена претходно го носеше познатата богаташка Парис Хилтон на настанот „амфАР инспирејшн гала“.

Војводката од Кембриџ се појавила на премиерата на филмот „A Street Cat Name Bob“ во Лондон. За оваа прилика Кејт одбрала бел фустан со тантела кој го искомбинирала со црвена чанта и црни салонки.