Број на текстови објавени денес: 42
LAKI HOTEL
LAKI HOTEL

Канје „длабоко депресивен и параноичен“

kanje

Канје Вест, кој се уште бил во болница, блиските го опишале како „длабоко депресивен и параноичен“.

Извори блиски до 39-годишниот рапер изјавиле дека тој има проблем веќе подолго време, пренесе Дејли Мејл. Наводно, кога бил донесен во болница Канје бил убеден дека некој го демне и дека наводно ни на докторите не им давал да го допрат.

Според информациите, сопругата на Канје, Ким Кардашијан, се надева дека раперот наскоро ќе биде дома каде ќе го надгледувал семеен доктор.