Број на текстови објавени денес: 71
image003
image003

Камион пропадна на скопскиот плоштад (ГАЛЕРИЈА)

15107473_10154273296584092_876824934024767854_n

Камион на скопска „Комунална хигиена“ денеска пропадна на скопскиот плоштад. Возачот успеал да го запре возилото, а во тек акција за извлекување на камионот кој го чистел плоштадот.