Број на текстови објавени денес: 39
LAKI HOTEL
LAKI HOTEL

Ирина Шајк бремена прошета на ревијата на Викторијас Сикрет ФОТО

irina1

Ирина Шајк е бремена, а во блажена состојба таа чекореше на ревијата на Викторијас Сикрет, јавија светските медиуми.

Руската убавица Ирина Шајк и холивудскиот актер Бредли Купер го чекаат своето прво дете, изјавил извор за магазинот„Пипл“. Двојката не ја коментирала информацијата.

30-годишната Шајк и 41-годшиниот Купер се заедно од пролетта 2015 година, набрзо по раскинувањето на Ирина со фудбалската ѕвезда Кристијано Роналдо.

Ирина и Бредли не ја кријат својата романса и редовно во медиумите може да се видат фотографии од нив двајца на егзотични патувања и интересни настани.