Број на текстови објавени денес: 71
image003
image003

Доналд Трамп ја изневерил Меланија со моделка на „Плејбој“? ФОТО

cphayjtuaaanmbk

Новата прва дама на САД, Меланија Трамп, за многумина изгледа совршено, но ако им се верува на поедини таблоиди, новиот американски претседател Дoналд Трамп сопругата ја изневерувал со манекенка на „Плејбој“.

само неколку дена пред изборите во Америка, во медиумите се појави информација дека Трамп имал афера со Карен Мекдугал, поранешна манекенка на „Плејбој“, и тоа само неколку месеци откако во 2005 година се оженил со Меланија.

Поедини медиуми пишуваа дека Карен летоска била подготвена да го разоткрие Трамп и јавно да проговори за нивната врска, но таблоиодт Нешенел енквајер, кој отворено го поддржувал републиканскиот кандидат, му платил да молчи.

Портпаролката на Трамп ги демантирала овие наводи, нхо тоа не ги спречило многумина да поверуваат во оваа приказна.

Карен била воспитувачка пред да ја започне манекенската кариера.во 2008 била зајачица на годината на „Плејбој“. Карен денес е инструктурка по фитнес.

Аферата со Трамп наводно почнала во 2006 година и траела 10 месеци, а во текот на тој период тој често водел на бројни јавни настани, вклучувајќи го и изборот за Мис универзум.