Број на текстови објавени денес: 0
DVE-LIRI-Baner6-970x90

ВНИМАНИЕ -ВЕЧЕРВА ДИМЕ СПАСОВ ВО ОХРИД ,БИДЕТЕ ПРЕТПАЗЛИВИ ОХРИЃАНИ И ОСТАНАТИ

dime-spasov5

Вечерва во Охрид ќе биде присутно лицето Диме Спасов,кој ќе присуствувал на митингот на партијата на власт ВМРО ДПМНЕ. Се предупредуваат сите учесници на сообраќајот во град Охрид да бидат ВНИМАТЕЛНИ.Посебно се предупредуваа помладата популација да биде внимателна за време на престојот на Диме Спасов во Охрид .