Број на текстови објавени денес: 0
MAZDABaner1
MAZDABaner1Mobile

(ВИДЕО) Псовки и навреди за Ахмети во Куманово

291487-670x377

Жители од Диво Насеље и блиски пријатели на Џемаил Реџепи алијас Командант Шкипоња, поранешен висок функционер на ДУИ кој беше убиен лани му приредија неочекувано „добредојде“ на Али Ахмети во кумановската населба Черкези, објави Алсат-М. Со псовки и гласни негодувања беа поздравени сите гости на партискиот собир на ДУИ кои со наведнати глави влегуваа во ресторанот во кој се одржувала средбата.