Број на текстови објавени денес: 22
image003
image003

Верижна сообраќајка кај „Мавровка“

download-2387

Денеска околу 11 часот на на надвозникот на булеварот Гоце Делчев, се случи верижна сообраќајна несреќа. Во несреќата учествувале возачите на автомобили „опел“, „голф“ и „пежо“. Во несреќата за среќа нема повредени