Број на текстови објавени денес: 0
LAKI HOTEL
LAKI HOTEL

Битолчанка отишла да побара помош од соседот, тој се обидел да ја силува

siluvanje1

Триесет и три годишната Б.Е. од Битола вчера утрината била полово нападната од соседот Б.Н. откако од него побара помош околу водоинсталација, јавуваат медиумите.

Од полицијата информираат дека жената отишла до куќата на соседот, а откако влегла кај него дома тој почнал да ја прегрнува, бакнува и допира по интимните делови.

Б.Е. се спротивставила и го оттурнала, по што соседот насилно продолжил да ја допира кинејќи и ја долната облека.

По пријавата полицијата извршила увид на местото, а против сторителот е најавено поднесување на кривична пријава.