Број на текстови објавени денес: 0
LAKI HOTEL
LAKI HOTEL

Бегајте од Зијо кога губи БиХ (ВИДЕО)

198

Навијачот на фудбалската репрезентација на Босна и Херцеговина Зијадин Черимовиќ-Зијо кој со години живее во Кентаки, САД, е вистински хит на социјалните мрежи после нерешениот натпревар за квалификации за СП 2018 помеѓу Грчка и БиХ. Изнервиран што неговите идоли примија гол во 86 минута, тој со секира го искрши телевизискиот ресивер.


Bh. navijač razbio resiver sjekirom by mediabh